trucheck cukrzyca

truCheck
cukrzyca

wykrywa nowotwory u osób z cukrzycą

Osoby z cukrzycą są bardziej narażone na niektóre agresywne rodzaje nowotworów , takie jak nowotwór wątroby, pęchęrzyka żółciowego, trzustki, nerek, pęcherza moczowego i jelita grubego. Wczesne wykrycie tych nowotworów ma kluczowe znaczenie dla skutecznego leczenia i wyleczenia.
Trucheck-DM  to badanie oparte na prostym pobraniu krwi , do wczesnego wykrywania 6 nowotworów,  których ryzko jest podwyższone u osób z cukrzycą.

Zalety wczesnego wykrywania

Fakty o nowotworze, które powinieneś wiedzieć

U osób z cukrzycą typu 2 prawdopodobieństwo zdiagnozowania nowotworu  trzustki lub wątroby jest dwukrotnie większe niż u osób bez cukrzycy typu 2. Osoby te są również bardziej narażone na inne nowotwory, takie jak nowotwory pęcherzyka żółciowego, nerek, pęcherza moczowego i jelita grubego. Zagrożenia te skłoniły lekarzy do rozważenia wartości badań przesiewowych w kierunku raka dla osób z cukrzycą. Badania wykazały, że wczesne wykrycie raka poprawia wskaźniki przeżycia.

Trucheck-DM to badanie krwi, które umożliwia wczesne wykrycie raka.

Trucheck – DM to nieinwazyjne badanie krwi przeznaczone do wykrywania nowotworów wątroby, pęcherzyka żółciowego, trzustki, nerek, pęcherza moczowego i jelita grubego u mężczyzn i kobiet z niedawno zdiagnozowaną lub istniejącą cukrzycą typu 2.

Trucheck – DM to badanie krwi, które może wykryć 6 rodzajów raka.

Trucheck – DM jest całkowicie nieinwazyjny, wolny od promieniowania i można z niego korzystać w zaciszu swojego biura lub domu. Trucheck – DM jest przeznaczony do wykonywania corocznie jako rutynowego badania.

wykrywa

6 typów nowotworu

Truchec - DM może wykryć
6 rodzajów nowotworów związanych z cukrzycą

Trucheck – DM może pomóc we wczesnym wykrywaniu nowotworów wywodzących się z wątroby, pęcherzyka żółciowego, trzustki, nerek, pęcherza moczowego i jelita grubego

Nauka stojąca za Trucheck

Opublikowane, cieszące się międzynarodowym uznaniem badanie w 2020 r., w którym poinformowano o odkryciu nowego „znacznika raka”, tj. skupisk krążących komórek nowotworowych (CTC), które są powszechne we krwi pacjentów z rakiem i niewykrywalne u zdrowych osób

Trucheck opiera się na tej technologii i sprawdza próbki krwi pozornie zdrowych osób pod kątem klasterów CTC. Wykrycie klastrów CTC wskazuje na podstawowy nowotwór, który może, ale nie musi być widoczny w obrazowaniu.

Przykładowe obrazy CTC

Glipikan wątrobowy 3 , HepPar1, AFP, Arginaza

Pęcherzyk żółciowy
CEA, CK19, CK7, Maspin

Trucheck - DM jest dokładny

Opracowanie badania Trucheck – DM obejmuje obszerne analityczne i kliniczne badania walidacyjne w celu ustalenia jego dokładności i niezawodności.

Udowodniono klinicznie, że Trucheck – DM ma dokładność >99% we wczesnym wykrywaniu tych nowotworów.

rak wykrywanie komórek

Zadbaj o swoje zdrowie

Zrób badanie

rak wykrywanie komórek

Zadbaj o swoje zdrowie

Zrób badanie