trucheck

wykrywa nowotwory
u osób bezobjawowych

Wczesne wykrycie nowotworu ma ma kluczowe znaczenie dla skutecznego leczenia i wyleczenia. Późne wykrycie niezmiennie prowadzi do intensywnego i toksycznego leczenia, wysokich kosztów leczenia i niepowodzenia leczenia. Trucheck to badanie oparte na prostym pobraniu krwi, do wykrywania 30 rodzajów nowotworów aby pomóc zabezpieczyć przyszłość Ciebie i Twojej rodziny.

nowotowory badanie trucheck onkologia

Zalety wczesnego wykrywania nowotworu

badanie wykrywanie nowotworu

Fakty o wykrywaniu nowotworów, które powinieneś wiedzieć

Trucheck to badanie krwi, które może wykryć 30 rodzajów śmiertelnych nowotworów. W przeciwieństwie do mammografii lub kolonoskopii, Trucheck jest całkowicie nieinwazyjny, wolny od promieniowania i można z niego korzystać w zaciszu swojego biura lub domu. Trucheck może być  przeznaczony do wykonywania corocznie jako rutynowe badanie.

wykrywa

30 typów nowotworów

Trucheck może wykryć
30 nowotworów

Trucheck może wcześnie wykrywać nowotwory pochodzące z jamy ustnej, płuc, piersi, przełyku, żołądka, wątroby, trzustki, pęcherzyka żółciowego, nerek, jajników, szyjki macicy, prostaty, pęcherza moczowego i określonych mięsaków.

Nauka stojąca za Trucheck

Opublikowane, cieszące się międzynarodowym uznaniem badanie w 2020 r., w którym poinformowano o odkryciu nowego „znacznika raka”, tj. skupisk krążących komórek nowotworowych (CTC), które są powszechne we krwi pacjentów z rakiem i niewykrywalne u zdrowych osób

Trucheck opiera się na tej technologii i sprawdza próbki krwi pozornie zdrowych osób pod kątem klasterów CTC. Wykrycie klastrów CTC wskazuje na podstawowy nowotwór, który może, ale nie musi być widoczny w obrazowaniu.

Przykładowe obrazy CTC

Płuco
Napsin A, TTF-1 p40

Trucheck jest dokładny

Rozwój  Trucheck obejmuje obszerne analityczne i kliniczne badania walidacyjne w celu ustalenia jego dokładności i niezawodności.

Udowodniono klinicznie, że Trucheck ma dokładność > 99% we wczesnym wykrywaniu raka. Trucheck ma wysoką dokładność lokalizacji tkanki pochodzenia.

trucheck wykrywanie nowotworu

Zadbaj o swoje zdrowie

Zrób badanie

trucheck wykrywanie nowotworu

Zadbaj o swoje zdrowie

Zrób badanie