trucheck prostata

trucheck
prostata

wykrywa nowotwór prostaty

Nowotwór prostaty często nie daje żadnych objawów, dopóki choroba nie jest zaawansowana, a badania przesiewowe nie mogą pomóc wcześniej wykryć nowotwór, gdy szanse powodzenia są wysokie.
Trucheck Prostata to badanie oparte na prostym pobraniu krwi , do wczesnego wykrywania raka prostaty u osób bezobjawowych.

Wady konwencjonalnych metod przesiewowych

rak prostaty

70-75% wszystkich biopsji prostaty jest negatywnych, co wskazuje na wysoki odsetek osób, które przeszły zabieg inwazyjny, który retrospektywnie uznano za niepotrzebny. Dokładność konwencjonalnych metod przesiewowych jest niedopuszczalnie niska i wynosi około 55%

Fakty o nowotworze, które powinieneś wiedzieć

Rak prostaty dotyka ponad 1,5 miliona mężczyzn rocznie. Każdego roku na raka prostaty umiera ponad 375 000 mężczyzn.

Badania wykazały, że wczesne wykrycie nowotworu  prostaty istotnie poprawia wskaźniki przeżycia.

Trucheck – Prostata to nieinwazyjne diagnostyczne badanie krwi, które umożliwia wczesne wykrycie raka prostaty u osób bezobjawowych.

Trucheck Prostata to badanie krwi, które może wykryć raka prostaty.

Badanie jest całkowicie nieinwazyjne, wolne od promieniowania i można z niego korzystać w zaciszu swojego biura lub domu
Trucheck Prostata jest przeznaczony do wykonywania corocznie jako rutynowego badania.

Nauka stojąca za Trucheck

Opublikowane, cieszące się międzynarodowym uznaniem badanie w 2020 r., w którym poinformowano o odkryciu nowego „znacznika raka”, tj. skupisk krążących komórek nowotworowych (CTC), które są powszechne we krwi pacjentów z rakiem i niewykrywalne u zdrowych osób

Trucheck opiera się na tej technologii i sprawdza próbki krwi pozornie zdrowych osób pod kątem klasterów CTC. Wykrycie klastrów CTC wskazuje na podstawowy nowotwór, który może, ale nie musi być widoczny w obrazowaniu.

Przykładowe obrazy CTC

Prostata
CK7, CK20, PSMA, AMACR, P63

prostata nowotwór wykrywanie

Trucheck prostata jest dokładny

Opracowanie badania Trucheck – Prostata obejmowało obszerne analityczne i kliniczne badania walidacyjne w celu ustalenia jego dokładności i niezawodności.

Trucheck-Prostata ma ogólną dokładność > 99%.

rak wykrywanie komórek

Zadbaj o swoje zdrowie

Zrób badanie

rak wykrywanie komórek

Zadbaj o swoje zdrowie

Zrób badanie