trucheck
breast

wykrywa nowotwór piersi

Wczesne wykrycie nowotworu ma kluczowe znaczenie dla skutecznego leczenia i wyleczenia. Późne wykrycie niezmiennie prowadzi do intensywnego i toksycznego leczenia, wysokich kosztów leczenia i niepowodzenia leczenia. Trucheck-Breast to badanie oparte na prostym pobraniu krwi, do wykrywania nowotworu piersi.

nowotwór piersi wykrywanie trucheck badanie

Zalety wczesnego wykrywania nowotworu piersi 

rak piersi wykrywanie trucheck badanie

Fakty o nowotworze piersi, które powinieneś wiedzieć

Nowotwór piersi jest globalnym wyzwaniem, z ponad 2,3 milionami przypadków zgłaszanych rocznie. Każdego roku na raka piersi umiera ponad 700 000 kobiet. 

Ze względu na zmiany stylu życia oraz nabyte i dziedziczne czynniki ryzyka, liczby te mają w przyszłości wzrosnąć. Przy ponad 200 000 przypadków raka piersi wykrywanych każdego roku i 100 000 zgonów związanych z rakiem piersi, wczesne wykrycie jest jedyną odpowiedzią na to wyzwanie.

Badania wykazały, że wczesne wykrycie raka poprawia wskaźniki przeżycia. Trucheck- Breast to nieinwazyjne diagnostyczne badanie krwi, które umożliwia wczesne wykrycie raka piersi u osób bezobjawowych.

Trucheck – Breast to badanie krwi, które może wykryć raka piersi. W przeciwieństwie do mammografii, Trucheck-Breast jest całkowicie wolny od promieniowania i można z niego korzystać w zaciszu swojego biura lub domu. Trucheck – Breast jest przeznaczony do wykonywania corocznie jako rutynowego badania.

Nauka stojąca za Trucheck

Opublikowaliśmy, cieszące się międzynarodowym uznaniem badanie w 2020 r., w którym poinformowano o odkryciu nowego „znacznika raka”, tj. skupisk krążących komórek nowotworowych (CTC), które są powszechne we krwi pacjentów z rakiem i niewykrywalne u zdrowych osób

Trucheck opiera się na tej technologii i sprawdza próbki krwi pozornie zdrowych osób pod kątem klastrów CTC. Wykrycie klastrów CTC wskazuje na podstawowy nowotwór, który może, ale nie musi być widoczny w obrazowaniu.

Przykładowe obrazy CTC

Pierś
GCDFP-15, GATA3, CK7, CK20

Trucheck breast jest dokładny

Opracowanie badania Trucheck – Breast obejmowało obszerne analityczne i kliniczne badania walidacyjne w celu ustalenia jego dokładności i niezawodności.

Trucheck-Breast ma ogólną dokładność > 99%.

rak wykrywanie komórek

Zadbaj o swoje zdrowie

Zrób badanie

rak wykrywanie komórek

Zadbaj o swoje zdrowie

Zrób badanie